Groep 26+

 

Maart Vertr. Bestemming Ritverantwoordelijk Km Aaard Class. info/gpx Cam.
zo 3 maa 9,00 openingsrit dames 50 Clubrit ja gpx
zo 10 maa 9,00 Zolder Peter Lepez 55 Clubrit ja gpx
zo 17 maa 9,00 Lauw Bart Menten 60 Clubrit ja gpx x
zo 24 maa 9,00 Waremme Bangels Luc 75 Clubrit ja gpx
za 30 maa Tongeren Vwb – Tongria Cl Semi-kl ja info
zo 31 maa 9.00 Bas Lansbergen Vwb rit ja gpx
April
zo 7 apr 8,30 Schaffen Thoelen Bart 75 Clubrit ja gpx
za 13 apr Mol/Tessenderlo Hageland Classic div MILLEGEM ja info
zo 14 apr 8,30 Landen Menten Bart 75 Clubrit ja gpx x
za 20 apr Zonhoven Vwb-Bloesem Cl Semi-kl ja info
zo 21 apr 8,30 Bilzen Xavier Croquey 75 Clubrit ja gpx
ma 22 apr Tessenderlo Neven Tommy 75 Clubrit ja gpx x
za 27 apr Postel 100 Eigen org. ja gpx
zo 28 apr 8,30 Z-Z-Bolder Spano Raimondo 80 Clubrit ja gpx
Mei
wo 1 mei 8,00 Scherpenheuvel Eddy Philtjens 80 Clubrit ja gpx x
wo 1 mei Remouchamps Philippe Gilbert div ja info
za 4 mei Halen Vwb – Ronde ZLimb. HEROICA ja info
zo 5 mei 8,00 Hélécine Ivan Vandersmissen 80 Clubrit ja gpx x
za 11 mei Zelem Vwb Zelem HEROICA ja info
zo 12 mei 8,00 Koersel Bogaerts Jacques 85 Clubrit ja gpx
Za 18 mei Postel eigen org. ja gpx
zo 19 mei 8,00 Kortrijk Dutsel Danny Philtjens 90 Clubrit ja gpx x
za 25 mei Landen-Tr.Ponts div Proximus ja info
zo 26 mei 9,00 Hengelhoef Marc Vandebrouck 75 Clubrit ja  gpx
dç 30 mei Fexhe-Dinant div Fexhe ja gpx
do 30 mei Herk de Stad Vwb – Cretskens Cl. Semi-kl ja info
Juni
za 1 jun CRISTAL ALKEN HEROICA neen  
zo 2 jun 8,00 CAC Lepez Peter 90 Clubrit ja gpx
za 8 juni Molenstede Vwb – Semi-kl ja info
zo 9 jun 8,00 Les Cahottes Peter Lepez 85 Clubrit ja gpx x
ma 10 jun 8,00 Fumal Tommy Neven 85 Clubrit ja gpx
za 15 jun 2-DAAGSE  rit 1 Kemmel 120 Eigen org. ja gpx
zo 16 jun 2-DAAGSE  rit 2 Kemmel 120 Eigen org. ja gpx
zo 16 jun thuisblijver
Zo 23 juni 8,00 Luik Philtjens Danny 95 Clubrit ja gpx
Za 29 juni Mergelland Eigen org. info
Zo 30 juni 8,00 Oteppe Menten Bart 85 Clubrit ja   x
Juli
za 6 juli Donk Vwb – R. Getestreek Semi-kl ja info
za 6 juli Fexhe-LaRedoute Fexhe le HClocher div CTG Fexhe ja info
zo 7 juli 8,00 Eben-Emael Bangels Luc 85 Clubrit ja gpx
Za 13 juli Houffaillize Eigen org. ja info
zo 14 juli 8,00 Hannuit Gilbert Appeltans 85 Clubrit ja gpx x
zo 21 jul Beverst Vwb – Beverst Semi-kl ja info
zo 21 jul 8,30 Waanrode Johan Luts 75 Clubrit ja gpx
za 27 jul Limbourg Eifel Trophy div Dolhain ja info
zo 28 jul 8,00 Afgelast ja x
Augustus
za 3 aug Sean Kelly HEROICA ja info
zo 4 aug 8,00 Rillaar Jacques Bogaerts 93 Clubrit ja gpx x
10 – 17 aug Fietsvakantie 1 Jura Eigen org. ja  
Fietsvakantie  2 Jura Eigen org. ja
Fietsvakantie 3 Jura Eigen org. ja
zo 11 aug 8,30 Maastricht Danny Philtjens 75 Clubrit ja gpx
do 15 aug 8,30 Meensel Kiezege Ivan Vandersmissen 75 Clubrit ja gpx
za 17 aug Sint Truiden Vwb W Vannitsen Semi-kl ja info
zo 18 aug 8,30 Millen Stephan Gielen 75 Clubrit ja
za 24 aug Scherpenheuvel Michel Wuyts Semi-kl ja info
zo 25 aug 8,00 Averbode Lepez Peter 85 Clubrit ja gpx
za 31 aug Baal Sven Nys Classic div Golazo ja info
September
zo 1 sep 8,30 Roclenge s/Geer Feytons Paul 75 Clubrit ja gpx x
za 7 sep 8,00 Namen Eigen organisatie 154 Clubrit ja gpx x
zo 8 sep 8,30 Remicourt Luts Johan 75 Clubrit ja gpx
zo 15 sep 8,30 Montenaken Andre Digneffe 75 Clubrit ja x
za 21 sep 9,30 Yannick Boes rit Werkgroep 75 Clubrit ja gpx x
zo 22 sep 8,30 Veldwezelt Spano Raimondo 75 Clubrit ja gpx
zo 29 sep 8,30 Racour Thoelen Bart 75 Clubrit ja gpx
Oktober
za 5 okt Verbr Geel Guy Raets 100 Eigen org. ja
zo 6 okt 8,30 Afgelast 75 Clubrit ja
za 12 okt La Burdinale Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja info
zo 13 okt 8,30 Hollogne s/Geer Luc Bangels 75 Clubrit ja gpx x
zo 20 okt 9,00 Wommersom Luts Johan 65 Clubrit ja gpx
zo 27 okt 9,00 Taartenrit Dames 50 Clubrit ja gpx x