Groep 26+

Maart Vertr. Bestemming Ritverantwoordelijk Km Aaard Class. info/gpx Cam.
zo 3 maa 9,00 openingsrit dames 50 Clubrit ja gpx
zo 10 maa 9,00 Zolder Peter Lepez 55 Clubrit ja gpx
zo 17 maa 9,00 Lauw Bart Menten 60 Clubrit ja gpx x
zo 24 maa 9,00 Waremme Bangels Luc 75 Clubrit ja gpx
za 30 maa Tongeren Vwb – Tongria Cl Semi-kl ja info
zo 31 maa Bas Lansbergen Vwb rit ja  
April
zo 7 apr 8,30 Schaffen Thoelen Bart 75 Clubrit ja
za 13 apr Mol/Tessenderlo Hageland Classic div MILLEGEM ja info
zo 14 apr 8,30 Landen Menten Bart 75 Clubrit ja   x
za 20 apr Zonhoven Vwb-Bloesem Cl Semi-kl ja  
zo 21 apr 8,30 Bilzen Xavier Croquey 75 Clubrit ja
ma 22 apr Tessenderlo Neven Tommy 75 Clubrit ja x
za 27 apr Postel 100 Eigen org. ja
zo 28 apr 8,30 Z-Z-Bolder Spano Raimondo 80 Clubrit ja
Mei
wo 1 mei 8,00 Scherpenheuvel Eddy Philtjens 80 Clubrit ja x
wo 1 mei Remouchamps Philippe Gilbert div ja  
za 4 mei Halen Vwb – Ronde ZLimb. HEROICA ja  
zo 5 mei 8,00 Hélécine Gilbert Appeltans 80 Clubrit ja
za 11 mei Zelem Vwb Zelem HEROICA ja  
zo 12 mei 8,00 Koersel Bogaerts Jacques 85 Clubrit ja   x
Za 18 mei Namen eigen org. ja gpx
zo 19 mei 8,00 Kortrijk Dutsel Danny Philtjens 90 Clubrit ja
za 25 mei Landen-Tr.Ponts div Proximus ja  
zo 26 mei 9,00 Tienen H Kempeneers 75 Clubrit ja x
dç 30 mei Fexhe-Dinant div Fexhe ja  
do 30 mei Herk de Stad Vwb – Cretskens Cl. Semi-kl ja  
Juni
za 1 jun CRISTAL ALKEN HEROICA neen  
zo 2 jun 8,00 CAC Bangels Luc 90 Clubrit ja  
za 8 juni Molenstede Vwb – Semi-kl ja  
zo 9 jun 8,00 Les Cahottes Peter Lepez 85 Clubrit ja
ma 10 jun 8,00 85 Clubrit ja x
za 15 jun 2-DAAGSE  rit 1 Kemmel 120 Eigen org. ja  
zo 16 jun 2-DAAGSE  rit 2 Kemmel 120 Eigen org. ja  
zo 16 jun thuisblijver
za 22 juni Martenslinde Vwb – Ald Biesen Cl. Semi-kl ja  
Zo 23 juni 8,00 Luik Philtjens Danny 85 Clubrit ja  
Za 29 juni Mergelland Eigen org.  
Zo 30 juni 8,00 Oteppe Menten Bart 85 Clubrit ja   x
Juli
za 6 juli Donk Vwb – R. Getestreek Semi-kl ja  
za 6 juli Fexhe-LaRedoute Fexhe le HClocher div CTG Fexhe ja  
zo 7 juli 8,00 Eben-Emael Bangels Luc 85 Clubrit ja  
Za 13 juli Houffaillize Eigen org. ja  
zo 14 juli 8,00 Hannuit Gilbert Appeltans 85 Clubrit ja   x
zo 21 jul Beverst Vwb – Beverst Semi-kl ja  
zo 21 jul 8,00 Waanrode Johan Luts 75 Clubrit ja
za 27 jul Limbourg Eifel Trophy div Dolhain ja  
zo 28 jul 8,00 Stockay Raets Guy 85 Clubrit ja x
Augustus
za 3 aug Sean Kelly HEROICA ja  
zo 4 aug 8,00 Rillaar Jacques Bogaerts 85 Clubrit ja
10 – 17 aug Fietsvakantie 1 Jura Eigen org. ja  
Fietsvakantie  2 Jura Eigen org. ja
Fietsvakantie 3 Jura Eigen org. ja
zo 11 aug 8,30 Maastricht Danny Philtjens 75 Clubrit ja
do 15 aug 8,30 Maasmechelen Danny Philtjens 75 Clubrit ja
za 17 aug Sint Truiden Vwb W Vannitsen Semi-kl ja  
zo 18 aug 8,30 Millen Stephan Gielen 75 Clubrit ja
za 24 aug Scherpenheuvel Michel Wuyts Semi-kl ja  
zo 25 aug 8,00 Averbode Lepez Peter 85 Clubrit ja x
za 31 aug Baal Sven Nys Classic div Golazo ja  
September
zo 1 sep 8,30 Opgrimbie Feytons Paul 75 Clubrit ja
zo 8 sep 8,30 Remicourt Luts Johan 75 Clubrit ja x
zo 15 sep 8,30 Montenaken André Digneffe 75 Clubrit ja
za 21 sep Haacht Primus Classic div Petegem ja  
zo 22 sep 8,30 Veldwezelt Raimondo Spano 75 Clubrit ja x
zo 29 sep 8,30 Racour Thoelen Bart 75 Clubrit ja  
Oktober
za 5 okt Verbr Geel Guy Raets 100 Eigen org. ja
zo 6 okt 8,30 Hollogne s Geer Bangels Luc 75 Clubrit ja   x
za 12 okt La Burdinale Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja  
zo 13 okt 8,30 Rutten Bart Menten 75 Clubrit ja
zo 20 okt 9,00 Wommersom Luts Johan 65 Clubrit ja x
zo 27 okt 9,00 Taartenrit Dames 50 Clubrit ja