Groep 26-

Maart Uur Bestemming Ritverantwoordelijke km Aard Klass. info/gpx Cam.
zo 3 maa 9,00 openingsrit dames 50 Clubrit ja gpx
zo 10 maa 9,15 Lummen Elly Daniels 56 Clubrit ja gpx x
zo 17 maa 9,15 Rummen Danny Philtjens 55 Clubrit ja gpx
zo 24 maa 9,15 Wommersom Cauberghe Georges 55 Clubrit ja gpx x
za 30 maa Tongeren Vwb – Tongria Class Semi-kl ja info
zo 31 maa 9.15 Bas Lansbergen Vwb rit ja gpx
April
zo 7 apr 9,00 Riemst Digneffe Andre 60 Clubrit ja gpx x
za 13 apr Mol/Tessenderlo Hageland Classic div MILLEGEM ja info
zo 14 apr 9,00 Velm Willy Steukers 65 Clubrit ja gpx
za 20 apr Zonhoven Vwb – Bloesem Cl Semi-kl ja info
zo 21 apr 9,00 Schaffen Philtjens Danny 65 Clubrit ja gpx x
ma 22 apr 9,00 Zutendaal Vranken Stan 65 Clubrit ja  
za 27 apr Postel 100 Eigen org. ja gpx
zo 28 apr 9,00 Beringen Eddy Philtjens 65 Clubrit ja gpx x
Mei
wo 1 mei 8,30 Bokrijk Kathleen Michiels 75 Clubrit ja
wo 1 mei Philippe Gilbert info
za 4 mei Halen Vwb – Ronde Z.Limb. HEROICA ja info
zo 5 mei 8,30 Scherpenheuvel Johan Luts 75 Clubrit ja gpx
za 11 mei Zelem Vwb Zelem HEROICA ja info
zo 12 mei 8,30 Boirs Steukers Willy 75 Clubrit ja gpx x
Za 18 mei Postel Eigen org. ja gpx
zo 19 mei 8,30 Tienen Kempeneers Herman 75 Clubrit ja
za 25 mei LandenTroisPonts- div Proximus ja info
zo 26 mei 9,00 Hengelhoef Vandebrouck Merc Clubrit ja gpx x
dç 30 mei Fexhe-Dinant-F div Fexhe ja info
do 30 mei Herk de Stad Vwb – Cretskens Cl. Semi-kl ja info
Juni
za 1 jun CRISTAL ALKEN HEROICA neen  
zo 2 jun 8,30 CAC 75 Clubrit ja gpx
za 8 juni Molenstede Vwb – Semi-kl ja info
zo 9 jun 8,30 Rijkhoven Croes Frank 75 Clubrit ja gpx
ma 10 jun 8,30 Hollogne sur Geer Philtjens Eddy 75 Clubrit ja gpx x
za 15 jun 2-DAAGSE rit 1 Kemmel 120 Eigen org. ja gpx
zo 16 jun 2-DAAGSE rit 2 Kemmel 120 Eigen org. ja gpx
zo 16 jun 8,30 Beverlo Thuisblijver 75 Clubrit
Zo 23 jun 8,30 Lantin Steukers Willy 75 Clubrit ja gpx x
Za 29 jun Mergelland Eigen org. info
Zo 30 jun 8,30 Racour Appeltans Gilbert 75 Clubrit ja gpx
Juli
za 6 jul Donk Vwb – Ronde Getestreek Semi-kl ja info
za 6 jul Fexhe-Redoute- Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja info
zo 7 jul 8,30 Fallais Steukers Willy 75 Clubrit ja gpx x
Za 13 jul Houfaillize Eigen org. ja info
zo 14 jul 8,30 Villers – l’Eveque Raets Guy 75 Clubrit ja gpx
zo 21 jul Beverst Vwb – Beverst Semi-kl ja info
zo 21 jul 8,30 Waanrode Johan Luts 75 Clubrit ja gpx x
za 27 jul Limbourg Eifel Trophy div CcDolhain ja info
zo 28 jul 8,30 Afgelast
Augustus
za 3 aug Sean Kelly HEROICA ja info
zo 4 aug 8,30 Uikhoven Frank Croes 75 Clubrit ja gpx
10 – 17 aug Fietsvakantie  1 Jura Eigen org. ja  
Fietsvakantie 2 Jura Eigen org. ja
Fietsvakantie 3 Jura Eigen org. ja
zo 11 aug 8,30 Maastricht Danny Philtjens 75 Clubrit ja gpx
do 15 aug 8,30 Meensel Kiezegem Ivan Vandersmissen 75 Clubrit ja gpx
za 17 aug Sint Truiden Vwb Willy Vannitsen Semi-kl ja info
zo 18 aug 8,30 Millen Gielen Stephan 75 Clubrit ja x
za 24 aug Scherpenheuvel Michel Wuyts Semi-kl ja info
zo 25 aug 8,30 Haspengouw Willy Steukers 75 Clubrit ja gpx x
za 31 aug Baal Sven Nys Classic div Golazo ja info
September
zo 1 sep 9,00 Ransberg Johan Luts 65 Clubrit ja gpx
za 7 sep 8,00 Namen Eigen organisatie 100 Clubrit ja gpx
zo 8 sep 9,00 Boxbergheide Daniels Paul 65 Clubrit ja gpx x
zo 15 sep 9,00 Heers Vandebrouck Marc 65 Clubrit ja gpx
za 21 sep 9,30 Yannick Boes rit Werkgroe 75 Eigen org. ja gpx x
zo 22 sep 9,00 Paal E Daniels/A Palm 65 Clubrit ja gpx
zo 29 sep 9,00 Geetbets H Kempeneers 65 Clubrit ja
Oktober
za 5 okt Verbr  Geel Guy Raets 100 Eigen org. ja
zo 6 okt 9,00 Montenaken André Digneffe 65 Clubrit ja x
za 12 okt La Burdinale Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja  
zo 13 okt 9,00 Zonhoven Palmaers Anny 65 Clubrit ja  
zo 20 okt 9,00 Rutten Stan Vrancken 60 Clubrit ja x
zo 27 okt 9,00 Taartenrit Dames 50 Clubrit ja x