Groep 26-

 

Maart
za 3 maa Donk – Goede doel Vwb rit info
zo 4 maa 9,00 u openingsrit dames 50 Clubrit ja gpx x
zo 11 maa 9,15 u Zolder I. Vandersmissen 50 Clubrit ja gpx
zo 18 maa 9,15 u Rummen Jacqes Bogaerts 55 Clubrit ja gpx  x
za 24 maa BLM Individueel Vwb rit ja info
zo 25 maa BlM In groep Vwb rit ja info
za 31 maa Tongeren Vwb Tongria Clas. Semi-kl ja info
April
zo 1 apr 9,00 u Corswarem Eddy Philtjens 60 Clubrit ja gpx x
ma 2 apr 9,00 u Drieslinter Herman Kempeneers 60 Clubrit ja gpx
zo 8 apr 9,00 u Schaffen G. Cauberghe 60 Clubrit ja x
za 14 apr Mol/Tessenderlo Hageland Classic div MILLEGEM ja info
zo 15 apr 9,00 u Velm Willy Steukers 65 Clubrit ja gpx
za 21 apr Zonhoven Vwb Bloesem Cla Semi-kl ja info
zo 22 apr 9,00 u Riemst André Digneffe 65 Clubrit ja  
za 28 apr Thorn Eigen organisatie 100 Clubrit ja gpx
zo 29 apr 9,00 u Zutendaal Marc Vandebrouck 65 Clubrit ja x
Mei
di 1 mei 8,30 u Bokrijk Kathleen Michiels 75 Clubrit ja gpx
di 1 mei Johan Museeuw Cla Oudenaarde HEROICA info
za 5 mei CAC Marche les Dames 120 Eigen org. ja info
zo 6 mei 8,30 u Hakendover Stan Vrancken 75 Clubrit ja x
do 10 mei Herk-de-stad Vwb Wilfried Crets Semi-kl ja info
do 10 mei Fexhe Dinant Fexhe Fexhe H Clocher div CTG Fexhe ja info
za 12 mei Zelem Vwb Zelem HEROICA ja info
za 12 mei Flèche de Wallonie Spa div Proxim. Cycl ja info
zo 13 mei 8,30 u Scherpenheuvel Danny Philtjens 75 Clubrit ja gpx
za 19 mei Tongeren Frans Schouben div W-cup Clas ja info
zo 20 mei 8,30 u Rekem Willy Steukersd 75 Clubrit ja gpx x
ma 21 mei 8,30 u Tessenderlo Tommy Neven 75 Clubrit ja gpx
za 26 mei Halen Vwb RondZ.Limb. HEROICA ja info
za 26 mei Landen-Trois Ponts div Proxim Cycl ja info
zo 27 mei 8,30 u Peer G. Cauberghe 75 Clubrit ja x
Juni
za 2 jun CRISTAL CLASSIC HEROICA neen info
zo 3 jun 8,30 u CAC 75 Clubrit ja
zo 10 jun 8,30 u Lantin Willy Steukers 75 Clubrit ja gpx x
za 16 jun 2-DAAGSE rit 1 Renesse 120 Eigen org. ja info
zo 17 jun 2-DAAGSE rit 2 Renesse 120 Eigen org. ja info
zo 17 jun 8,30 u Beverlo I. Vandersmissen 75 Clubrit
Zo 24 jun 8,30 u Rijkhoven Johan Luts 75 Clubrit ja  
Za 30 jun Oostkanton Eigen org. info
Juli
zo 1 jul 8,30 u Racour Gilbert Appeltans 75 Clubrit ja gpx x
za 7 jul Donk Vwb  Ronde Gete Semi-kl ja info
za 7 jul Fexhe-LaRedoute-F Fexhe H Clocher div CTG Fexhe ja info
zo 8 jul 8,30 u Wommersom Jacques Bogaerts 75 Clubrit ja
zo 15 jul 8,30 u Fallais Willy Steukers 75 Clubrit ja gpx x
za 21 jul Beverst Vwb – Beverst Semi-kl ja info
zo 22 jul 8,30 u Waanrode Ronny Billen 75 Clubrit ja gpx
za 28 jul Limbourg Eifel Trophy div CC Dolhain ja info
zo 29 jul 8,30  u Bierset Willy Steukers 75 Clubrit ja gpx x
Augustus
za 4 aug Vielsalm Sean Kelly HEROICA ja info
zo 5 aug 8,30 u Vlijtingen Frank Croes 75 Clubrit ja gpx
za 11 aug Mergelland Eigen org. ja
zo 12 aug 8,30 u Engsbergen Johan Luts 75 Clubrit ja gpx x
wo 15 aug 8,30 u Maasmechelen Marc Vandebrouck 75 Clubrit ja
za 18 aug Angleur Géants Ardennes div Proxim Cycl ja info
za 18 aug Sint Truiden Vwb Willy Vannits Semi-kl ja info
zo 19 aug 8,30 u Maastricht Danny Philtjens 75 Clubrit ja gpx
za 25 aug Scherpenheuvel Michel Wuyts Semi-kl ja info
zo 26 aug 8,30 u Haspengouw Willy Steukers 75 Clubrit ja x
September
1 – 8 sep. Fietsvakantie rit 1 Rencurel – Vercors Eigen org. ja info FVK
Fietsvakantie rit 2 Rencurel – Vercors Eigen org. ja info FVK
Fietsvakantie rit 3 Rencurel – Vercors Eigen org. ja info FVK
za 1 sep Baal

Hasselt-Kiewit

Sven Nys Classic

Transplantoux Cl.

div

div

Cycling Her.

TPX

ja

ja

info

info

zo 2 sep 8,30 u Millen Robin Gielen 75 Clubrit ja
zo 9 sep 9,00 u Zutendaal I. Vandersmissen 65 Clubrit ja gpx
za 15  sep Haacht Primus Classic div V. Petegem ja info
za 16 sep 9.00 u Assent Jacques Bogaerts 65 Clubrit ja gpx x
zo 23 sep 9,00 u Paal G. Cauberghe 65 Clubrit ja
zo 30 sep 9,00 u Heers M. Vandebrouck 65 Clubrit ja x
Oktober
za 6 okt Verbroedering Geel Guy Raets 100 Eigen org. ja gpx x
zo 7 okt 9,00 u Geetbets H. Kempeneers 60 Clubrit ja
za 13 okt La Burdinale Fexhe H Clocher div CTG Fexhe ja info
zo 14 okt 9,00 u Montenaken A. Digneffe 60 Clubrit ja   x
zo 21 okt 9,15 u Rutten Stan Vrancken 60 Clubrit ja
zo 28 okt 9,00 u Taartenrit Dames 50 Clubrit ja gpx x

programma 2018 met gpx