Groep 26-

Maart Uur Bestemming Ritverantwoordelijke km Aard Klass. info/gpx Cam.
zo 3 maa 9,00 openingsrit dames 50 Clubrit ja gpx
zo 10 maa 9,15 Lummen Elly Daniels 56 Clubrit ja gpx x
zo 17 maa 9,15 Rummen Danny Philtjens 55 Clubrit ja gpx
zo 24 maa 9,15 Wommersom Cauberghe Georges 55 Clubrit ja gpx x
za 30 maa Tongeren Vwb – Tongria Class Semi-kl ja info
zo 31 maa Bas Lansbergen Vwb rit ja  
April
zo 7 apr 9,00 Riemst Digneffe Andre 60 Clubrit ja x
za 13 apr Mol/Tessenderlo Hageland Classic div MILLEGEM ja info
zo 14 apr 9,00 Velm Willy Steukers 65 Clubrit ja  
za 20 apr Zonhoven Vwb – Bloesem Cl Semi-kl ja  
zo 21 apr 9,00 Schaffen Philtjens Danny 65 Clubrit ja gpx x
ma 22 apr 9,00 Zutendaal Vranken Stan 65 Clubrit ja  
za 27 apr Postel 100 Eigen org. ja
zo 28 apr 9,00 Beringen Eddy Philtjens 65 Clubrit ja x
Mei
wo 1 mei 8,30 Bokrijk Kathleen Michiels 75 Clubrit ja
wo 1 mei Philippe Gilbert  
za 4 mei Halen Vwb – Ronde Z.Limb. HEROICA ja  
zo 5 mei 8,30 Scherpenheuvel Johan Luts 75 Clubrit ja x
za 11 mei Zelem Vwb Zelem HEROICA ja  
zo 12 mei 8,30 Hengelhoef Vandebrouck Marc 75 Clubrit ja  
Za 18 mei Namen Eigen org. ja gpx
zo 19 mei 8,30 Rekem Steukers Willy 75 Clubrit ja x
za 25 mei LandenTroisPonts- div Proximus ja  
zo 26 mei 9,00 Tienen Kempeneers H. 75 Clubrit ja
dç 30 mei Fexhe-Dinant-F div Fexhe ja  
do 30 mei Herk de Stad Vwb – Cretskens Cl. Semi-kl ja  
Juni
za 1 jun CRISTAL ALKEN HEROICA neen  
zo 2 jun 8,30 CAC 75 Clubrit ja
za 8 juni Molenstede Vwb – Semi-kl ja  
zo 9 jun 8,30 Rijkhoven Croes Frank 75 Clubrit ja x
ma 10 jun 8,30 Berloz Philtjens Eddy 75 Clubrit ja
za 15 jun 2-DAAGSE rit 1 Kemmel 120 Eigen org. ja  
zo 16 jun 2-DAAGSE rit 2 Kemmel 120 Eigen org. ja  
zo 16 jun 8,30 Beverlo Thuisblijver 75 Clubrit
za 22 jun Martenslinde Vwb – Ald Biesen Cl. Semi-kl ja  
Zo 23 jun 8,30 Lantin Steukers Willy 75 Clubrit ja   x
Za 29 jun Mergelland Eigen org.  
Zo 30 jun 8,30 Racour Appeltans Gilbert 75 Clubrit ja  
Juli
za 6 jul Donk Vwb – Ronde Getestreek Semi-kl ja  
za 6 jul Fexhe-Redoute- Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja  
zo 7 jul 8,30 Fallais Steukers Willy 75 Clubrit ja x
Za 13 jul Houfaillize Eigen org. ja  
zo 14 jul 8,30 Villers – l’Eveque Raets Guy 75 Clubrit ja  
zo 21 jul Beverst Vwb – Beverst Semi-kl ja  
zo 21 jul 8,30 Waanrode Johan Luts 75 Clubrit ja   x
za 27 jul Limbourg Eifel Trophy div CcDolhain ja  
zo 28 jul 8,30 Bierset Willy Steukers 75 Clubrit ja
Augustus
za 3 aug Sean Kelly HEROICA ja  
zo 4 aug 8,30 Vlijtingen Frank Croes 75 Clubrit ja   x
10 – 17 aug Fietsvakantie  1 Jura Eigen org. ja  
Fietsvakantie 2 Jura Eigen org. ja
Fietsvakantie 3 Jura Eigen org. ja
zo 11 aug 8,30 Maastricht Danny Philtjens 75 Clubrit ja
do 15 aug 8,30 Maasmechelen Danny Philtjens 75 Clubrit ja
za 17 aug Sint Truiden Vwb Willy Vannitsen Semi-kl ja  
zo 18 aug 8,30 Millen Gielen Stephan 75 Clubrit ja x
za 24 aug Scherpenheuvel Michel Wuyts Semi-kl ja  
zo 25 aug 8,30 Haspengouw Willy Steukers 75 Clubrit ja
za 31 aug Baal Sven Nys Classic div Golazo ja  
September
zo 1 sep 9,00 Ransberg Johan Luts 65 Clubrit ja x
zo 8 sep 9,00 Boxbergheide Cauberghe Georges 65 Clubrit ja
zo 15 sep 9,00 Heers Vandebrouck Marc 65 Clubrit ja x
za 21 sep Haacht Primus Classic div Petegem ja  
zo 22 sep 9,00 Paal E Daniels/A Palm 65 Clubrit ja
zo 29 sep 9,00 Geetbets H Kempeneers 65 Clubrit ja x
Oktober
za 5 okt Verbr  Geel Guy Raets 100 Eigen org. ja
zo 6 okt 9,00 Montenaken André Digneffe 65 Clubrit ja
za 12 okt La Burdinale Fexhe le H Clocher div CTG Fexhe ja  
zo 13 okt 9,00 Zonhoven Palmaers Anny 65 Clubrit ja   x
zo 20 okt 9,00 Rutten Stan Vrancken 60 Clubrit ja
zo 27 okt 9,00 Taartenrit Dames 50 Clubrit ja x